Hakkımda

4

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU. EĞİTİM DÖNEMİNDE KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDE ELDE ETTİĞİ DENEYİMLER ÜZERİNE, YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜNDE YÜKSEK LİSANSINI DEVAM ETTİRME KARARI ALIP İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİNDE UZMANLIĞINI DERİNLEŞTİRDİ. DDI KURUMU BÜNYESİNDE YETKİNLİK PROFİLLEME, İŞE ALIM VE DEĞERLENDİRME, BALTAŞ GRUBU BÜNYESİNDE MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET İÇERİĞİNDE İLETİŞİM VE SATIŞ BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK EĞİTİMLER ALMIŞTIR.
2007 YILINDAN İTİBAREN KARİYER PLANLAMA, İŞE ALIMLA İLGİLİ YETKİNLİK BAZLI MÜLAKAT VE GRUP ÇALIŞMALARI SAYESİNDE TÜRKİYE GENELİNDE BİNLERCE İNSANLA BİREBİR GÖRÜŞME YAPMA FIRSATI ELDE ETTİ. BU GÖRÜŞMELER SONUCUNDA KİŞİLERİN SEÇİMLERİ VE SEÇİMLERİNE AİT OLABİLME SEVİYELERİNİ, KENDİ HAYATINDA VE İŞ HAYATINDA SORGULAMAYA BAŞLADI. PEK ÇOK SEMİNER VE EĞİTİM SONRASI PROFESYONEL OLARAK kurumsal KOÇLUK ÇALIŞMALARINA DEVAM ETME KARARI ALDI. İLK ADIMI 2012 YILINDA THE COACHES TRAİNİNG INSTİTUTE’NÜN (CTI) MERKEZİ SAN RAFAEL’DE EĞİTİM GÖRMEK OLDU. Eş zamanlı san francısco’da yoga eğitimleri, nefes çalışmaları ve kişisel gelişim atölyelerine katılım sağladı. BİLGİNİN UYGULAMAYA TAŞINDIĞI ZAMANLARDA DEĞER KAZANDIĞI GÖRÜŞÜYLE 2013 yılında 100 SAATLİK KOÇLUK ÇALIŞMASINI HEYET KONTROLÜ İLE GEÇİP SAN RAFAEL’DEKİ EĞİTİM LİDERLERİNİN UYGULADIĞI SÖZLÜ VE YAZILI SINAVLARI TAMAMLADIKTAN SONRA sertifikalı bir koç ve eğitmen olarak KENDİ KANATLARIYLA UÇMA KARARI ALDI.
kurumsal çalışma hayatı devam ederken KOAKTİF KOÇLUK VE VAROLUŞ KOÇLUĞUNUN BİR ARAYA GETİRİP BİREYLERİN GÜNLÜK HAYATLARINDA DÜŞÜNCELERİNİ YÖNETEBİLME BECERİSİ KAZANMALARINDA ETKİN OLDU. EĞİTİM SİSTEMİNİ VE ÇALIŞMALARININ HEDEFİNİ; SONUCA ULAŞMAK İÇİN ÇIKILAN YOLCULUKTA BİREYİN GERÇEKTE ÇÖZÜMÜN TA KENDİSİ OLDUĞUNU PRATİKSEL ANLAMDA DENEYİMLETEBİLMEK ÜZERİNE KURDU. ÖĞRENDİKLERİ VE UYGULADIKLARI ÜZERİNE OLUŞTURDUĞU SİSTEME “KEŞFET, VAR ET, DÖNÜŞTÜR” ADINI VERDİ.
2015 YILINDA ELDE ETTİĞİ BİLGİLERİ DÖVÜŞÜM DÖNÜŞÜM İSİMLİ KİTABINDA TOPLADI. 2017 yılında bolluk ve bereket bilinci çalışmalarını, türkiye genelinde büyükler için oluşturduğu sınıf öğrencilerine 60 derslikle  aktardı. üniversitelere kariyer planlaması hakkında konuşmacı olarak katılım sağlayıp genç öğrencilere bilgi verdi. kurumlara eğitim, değerlendirme ve gelişim merkezi hizmeti vermeye, koçluk ve yetenek kazandırma süreçlerini yapılandırmaya ve yönetmeye devam etmektedir.