Grup Dönüşüm Danışmanlığı

201411308714ac45b321430f94283d198abbac02“HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜR.”

Hayatınızın kaptanı olduğunuzu size hatırlatan ve pratikte uygulamasını sağlayan 2 aylık özel programlarımız belirli dönemlerde sizlerle. Yol haritanızı belirleyebilmek için amacınızı bulduktan sonra ilerleyeceğiniz adımlarda aynı enerjiyi ve motivasyonu koruyabilmektir esas olan. Öğrendiklerimizi günlük hayatımızda uygulayabildiğimiz ölçüde idrak edebiliyoruz. Haftada bir toplanarak gerçekleştirdiĞimiz “Odak Çalışmaları” bunu sağlamak amacıyla oluşturuldu.
Bu sistem sizin kabiliyetinizi ortaya çıkarmaya ve en üst seviye de kullanmanızı sağlamanıza hizmet eder. Sizi etkileyen içinizdeki negatif seslerin gücünü kırar ve size destek sağlar. Çalışmalar boyunca hayatınızdaki gündem ile ilgili yalnız olmadığınızı gözlemlersiniz.
Programın sonunda elde ettiğiniz farkındalıklarla dönüşüme uğraması yeni “SİZ” ile yeni yolculuğunuza yelken açarsınız.

“KARİYERİNLE HAYATINI DÖNÜŞTÜR.”

Yıllarca farklı sektörlerdeki kurumların işe alım projeleri için binlerce adayla Türkiye genelinde iş görüşmeleri yaptım. Karşılaştırım gündemler ve insanların kafa karışıklıklar; sektör deneyimimi, koçluk çalışmalarımla aynı potada eritmeme zemin hazırladı.
“Kariyerinle hayatını dönüştür.”projesi, grup çalışmaları olarak şimdilik üniversitelerin ve şirketlerin çatısı altında gerçekleşmektedir.
Bireyler için ise “Kariyerinle hayatını dönüştür.”; özgeçmiş üzerinden hareket ederek kişinin yetkinliklerini belirleme ve koçlukla kariyer planlarını oluşturmada destek verme üzerine şekillenir. Bu çalışma sonucunda kişi gideceği yolda atacağı adımlar üzerine karar alma, özgeçmişinde önceliklerini belirleme ve kariyer odağını netleştirerek hareket edebilme alanına kendini taşır.
Kariyerine yeni başlangıç yapan ya da uzun yıllar aynı işi deneyimledikten sonra kendini yeni bir arayışın içinde bulan kişiler için kaçırılmayacak bir çalışmadır.
Sorularınız için iletişim bölümüne not ve telefon bilgilerinizi bırakabilirsiniz…