201511130bfc3dd48a94fbe93544d5147ee79fd

Fotoğraf Karesi

BU SENE 2014 İÇİN ETRAFIMDAN DUYDUĞUM YORUMLAR İYİ Kİ BİTEN BİR SENE OLDUĞU ÜZERİNEYDİ. 2015 İÇİN BÜYÜK BİR BEKLENTİ VE HEYECAN VAR. 2015’İ DE BAŞLATAN DA ZOR DİYE TANIMLANAN 2014 YILI DEĞİL Mİ?
YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPABİLMEK İÇİN KİMİ ZAMAN ESKİLERİN ÜZERİNE SÜNGER ÇEKMEK GEREKİR. BAZEN BİR ŞİRKETTE KURULU SİSTEMİN ÜZERİNE YAPILAN İYİLEŞTİRME; DAHA FAZLA MASRAFA VE ZAMAN KAYBINA NEDEN OLABİLİR. YENİ BİR YAZILIM YAPMAK GEREKİR. BAZEN DE YENİ BİR KARİYER FIRSATI İÇİN YILLARIN AİLE ORTAMINI HİSSETTİREN OFİSİNİZİ BIRAKMAMIZ GEREKİR. HİÇ TANIMADIĞINIZ İNSANLARLA PLAZMA ORTAMINDA SIFIRDAN BİR BAŞLANGIÇ.
BİR DE KURDUĞUMUZ ARKADAŞLIKLAR VE İLİŞKİLER VAR. KİMİ ZAMAN DA BİR ARKADAŞINIZA SEVGİNİZ VE SAYGINIZIN KAYBOLMAMASI İÇİN İLETİŞİMİ KOPARMANIZ GEREKİR. UZAKTAN SEVİLİR Mİ DİYEBİLİRSİNİZ BELKİ. SEVGİ BİR DUYGUYSA, İLİŞKİLER TARAFLARIN KARŞILIKLI KURDUKLARI BİR ANLAŞMADIR. YANİ SEVGİ SU İSE, İKİLİ İLİŞKİLER BARDAK, DOSTLUK SÜRAHİ VE ARKADAŞLIK DEMLİKTİR BELKİ DE. UZAKTAN FOTOĞRAF MAKİNESİNİN AYARLARINI KURGULAMAK GÖRÜNTÜYÜ YAKINLAŞTIRMAK YA DA UZAKLAŞTIRMAK DAHA BASİT. PEKİ YA O FOTOĞRAF KARESİNİN İÇİNDE YAŞARKEN HAYATA BU KADAR BASİT BAKABİLİYOR MUYUZ? DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZ İÇİNDE SAVRULUYOR MUYUZ YOKSA GÖZLEMLEYEBİLİYOR MUYUZ KENDİMİZİ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir