Bireysel Dönüşüm Danışmanlığı

201411300a95f2463da34701bab33cd6f97841b1
bireysel dönüşüm ÇALIŞMALARI, AKIL VE RUH SAĞLIĞI YERİNDE OLUP HAYATINDA YENİ AÇILIMLAR SAĞLAMAK, DENGE YARATMAK YA DA GİDECEĞİ YÖNÜ BULABİLMEK İSTEYEN VE NASIL İLERLEYECEĞİNİ BİLMEYEN KİŞİLER İÇİN YAPILIR.
YAŞADIĞIMIZ DÜNYA, BULUNDUĞUMUZ ZAMAN DİLİMİ, İÇİNDE BÜYÜDÜĞÜMÜZ TOPLUM, BİZE VERİLEN EĞİTİMLER VE DE DOĞDUĞUMUZ ANDAN İTİBAREN ÇEVREDEN EDİNDİĞİMİZ BİLGİLER BEYNİMİZİN İÇİNDE DÜŞÜNCE KALIPLARINA DÖNÜŞÜR. DÜŞÜNCELERİMİZ; HAYATIMIZI ve hayatımıza dair aldığımız kararları şekillendirir. BİREYİN SAHİP OLDUĞU DÜŞÜNCE KALIBINDAN ve hissettiği duygudan ÇOK DAHA FAZLASI OLDUĞUNA inandım. buna yönelik geliştirdiğim sorgulama yöntemi ve egzersizler; inancımı danışanlarımın hayatında sonuca taşıdı. Biliyorum ki hepimiz için tüm isteklerimize erişebilmemiz mümkün. dönüşüm mümkün. ve de bu yolculuğu keyifle basitçe yapabilmek mümkün!!!
ÇALIŞMALARIMDA DÜRÜSTLÜK VE SAMİMİYET ÜZERİNE BİR BAĞ KURULUR. KENDİNİ YENİLEYEBİLME ESNEKLİĞİ OLAN, BUTİK BİR HİZMET ESAS ALINIR. İNSANLARIN HAYATINA SEVGİYLE DOKUNMAK VE BUNDAN HEYECAN DUYABİLMEK ESASIYLA HAREKET EDİLİR. BUNLAR, ÇALIŞMALARIMIN KALİTESİNİ VE FARKINI YARATAN TEMEL TAŞLARDIR.
toplantımızda; hedef belirleme, karar mekanizmamızın bağlantı noktaları, alışkanları belirleme ve eski alışkanlıkları yıkma üzerine odaklanılır. hem gülümsememizin hem de egzersizlerimizin olduğu bireysel çalışmalar için ajandanızda 45 dakikalık haftalık programlara zaman ayırın. hayatı daha fazla ertelemeden…